Hakkımızda

Hakkımızda

FİLSAN A.Ş. 2002 YILINDA SEKTÖRDEN GELEN TALEPLER VE FİRMAMIZIN YAPTIĞI ARAŞTIRMALAR NETİCESİNDE TREYLER YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDEKİ EKSİKLİĞİ GİDERMEK VE GELİŞTİRMEK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

                FİLSAN A.Ş. KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE SEKTÖRÜN DÜNYA ÇAPINDAKİ MARKALARIN GEREK BAYİLİĞİNİ GEREKSE İTHALATINI YAPARAK ÜRÜN YELPAZESİNİ DEVAMLI GENİŞ VE STOKLU TUTARAK MÜŞTERİLERİN TAKTİRİNİN KAZANMIŞTIR.

                FİLSAN A.Ş. 2008 YILINDAN İTİBAREN ORGANİZASYON YAPISINI GELİŞTİREREK OTOBÜS, KAMYON , ÇEKİCİ  V.B. ARAÇLARIN FREN SİSTEMLERİYLE İLGİLİ YEDEK PARÇALARININDA SERVİS ÖNCESİ VE SONRASI HİZMETİNİ VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

                FİLSAN A.Ş. ALANINDA DENEYİMLİ UZMAN KADROSU VE SİZ DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ VE GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDERKEN ,ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETMEKLE KALMAYIP  YENİ BİR MARKA'YIDA  SEKTÖRÜMÜZE KAZANDIRMANIN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR.

                FİLSAN A.Ş. YENİ MARKASI OLAN 3F FREN SİSTEMLERİ  SEKTÖRDEKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEREK EKSİKLİĞİ HİSSEDİLEN VE HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN ORTA VE AĞIR TİCARİ ARAÇLARIN FREN SİSTEMLERİ İÇERİSİNDE YER BULAN KALİPER TAMİR TAKIMI ÜRÜN GRUBUNDA'DA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN KIVANÇ DUYMAKTADIR. HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ WEB SİTESİ İLE  İŞ ORTAKLARIMIZIN ÜRÜNLERİMİZE EN KOLAY ŞEKİLDE ULAŞMASINI HEDEFLEMEKTEYİZ.

                3F MARKAMIZ'I HIZLA  ÜST SIRALARA  TAŞIYAN DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Araçlara göre Ürün Gruplarımız